Print Friendly, PDF & Email

Punkt pobrań czynny w Wielką Sobotę

Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną i zwiększoną potrzebę diagnostyki w kierunku COVID-19, nasz punkt pobrań na Praczach Odrzańskich czynny będzie także w sobotę wielkanocną.

3 kwietnia, czyli w Wielką Sobotę, test na obecność koronawirusa można będzie wykonać w punkcie drive-thru na terenie kampusu Łukasiewicz – PORT (wjazd od ul. Prackiej). Uwaga: tego dnia punkt pobrań na wrocławskim lotnisku będzie nieczynny. Do piątku (2 kwietnia) oba nasze punkty działają w standardowych godzinach (od 8.00 do 12.00)

W Wielką Sobotę wymazy do badań pobierane będą w godzinach 8.00-10.00. Wynik testu będzie dostępny w czasie maksymalnie 36 godzin dla badań standardowych, a w przypadku oferty ekspresowej i dla podróżnych – w ciągu 9 godzin.

W czasie Świąt Wielkanocnych oba nasze punkty pozostaną nieczynne. Zapraszamy ponownie we wtorek 6 kwietnia, w godzinach 8.00-12.00.

Szczegółowe informacje o naszej ofercie testów dostępne są tutaj (podlinkować do https://www.port.org.pl/pl/testy-covid-19-osoby-prywatne/).

Print Friendly, PDF & Email
Autor: apalus, Opublikowano: 29.03.2021
plusfontminusfontreloadfont