PORT DO PRZYSZŁOŚCI

Print Friendly, PDF & Email

PORT DO PRZYSZŁOŚCI

Jesteś studentem PWr? Nie może Cię zabraknąć na Dniach Otwartych PORT Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii! Specjalnie dla Ciebie organizujemy dwudniowe wydarzenie: pierwszy dzień, 8 listopada spędzamy w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej, zaś drugiego dnia, 9 listopada, zapraszamy Cię do nas. Cel jest jeden: poznać Cię i pozwolić Ci poznać nas. W PORT szukamy ludzi chcących się rozwijać, pełnych pasji i pomysłów. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się wspólnie odnaleźć praktyczny wymiar nauki: na praktykach, stażach, w pracy w PORT!

 

 

Pierwszy dzień: 8 listopada, Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej

Dzień rozpoczynamy od przedstawienia Ci, kim jesteśmy. Będzie to niepowtarzalna okazja do tego, żeby poznać naszych rekruterów i innych pracowników. Będziemy tam dla Ciebie – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania! Po przełamaniu lodów zaprosimy Cię na dwa wykłady wygłoszone przez naszych naukowców z Laboratorium Mikroskopii Konfokalnej i Laboratorium Mikroskopii Elektronowej oraz Analiz Materiałowych i Geologicznych. Po wykładach zaproponujemy udział w unikatowym szkoleniu z kompetencji innowacyjności w formie warsztatu połączonego z grą zespołową. W przerwie zaprosimy Cię do strefy chillout na muffinkę i kawę! :) Dowiedz się więcej i zapisz się!

 

 

 

 

Drugi dzień: 9 listopada, PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

Drugiego dnia zapraszamy Cię do nas, na ulicę Stabłowicką 147. O nic się nie martw – odbierzemy Cię, a potem odwieziemy na Politechnikę. Po przyjeździe oprowadzimy Cię po malowniczym Kampusie Pracze, na terenie którego mieści się PORT – według wielu jest to najbardziej urokliwe miejsce pracy we Wrocławiu. Po spacerze zaprosimy Cię na jeden z dwóch darmowych, certyfikowanych warsztatów: Warsztat z Cytometrii Przepływowej oraz Warsztat z Metod Identyfikacji Tworzyw Sztucznych Metodami DSC i FTIR (szczegółowy opis już wkrótce). Pamiętaj, że warsztaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a liczba miejsc jest ograniczona! W przerwie oferujemy mini lunch połączony z sesją networkingową. Dowiedz się więcej i zapisz się!

 

 

 

Bieżące informacje pojawiać się będą na naszym Fecebooku, do którego śledzenia gorąco zachęcamy oraz na plakatach, ekranach, stronie internetowej, Facebooku i innych elektronicznych i rzeczywistych zakamarkach Politechniki Wrocławskiej. Do zobaczenia już 8 i 9 listopada. Czekamy na Ciebie!

 

Współorganizatorem Dni Otwartych jest Politechnika Wrocławska.

 

Print Friendly, PDF & Email
Autor: , Opublikowano: 25.10.2018
plusfontminusfontreloadfont