PORT DO PRZYSZŁOŚCI: 8 LISTOPADA – WYKŁADY

Print Friendly, PDF & Email

PORT DO PRZYSZŁOŚCI: 8 LISTOPADA – WYKŁADY

8 listopada od godziny 09:00 czekamy na Ciebie w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej przy ulicy Janiszewskiego 8.

  • Przyjdź i opowiedz nam o sobie: swoich celach zawodowych, planach rozwojowych, pomysłach na przyszłość.
  • My opowiemy Ci o praktykach, stażach i pracy w PORT, stwarzając tym samym przestrzeń do nawiązania dialogu.

Nasi naukowcy wygłoszą wykłady, na które wstęp jest bezpłatny. Będzie też na Ciebie czekać okazja do wzięcia udziału w unikatowym szkoleniu z kompetencji innowacyjności. Zapisy przez stronę wydarzenia. Liczba miejsc na szkoleniu ograniczona!

Szkolenie z Kompetencji Innowacyjności (zapisy)

W ramach warsztatu damy Ci niepowtarzalną możliwość uczestniczenia w grze zespołowej rozwijającej jedną z pięciu kompetencji innowacyjności: mistrzowską współpracę. Nasza gra to pozornie proste ćwiczenie, które wymaga zaangażowania całego zespołu. Gra porusza zagadnienia związane z dostarczeniem wyników i wykonaniem zadania pod presją czasu. Przyjdź i zmierz się z wyzwaniem!

Gdyby uczono nas w szkole nie tylko rywalizacji i porównywania się do innych, pewnie takie narzędzia szkoleniowe jak nasza gra nie byłyby potrzebne. Tymczasem na co dzień, w organizacjach, mamy do czynienia z zespołami, które nie zawsze potrafią się komunikować i nie są w pełni efektywne, działami firm, które zamiast współpracować tworzą przeciwne obozy, zespołami projektowymi, których skuteczność daleka jest od spektakularnej…

Drugi Dzień Otwarty to PORT i jego ludzie w wymiarze praktycznym. 9 listopada przyjedź do nas, do Kampusu Pracze na ulicę Stabłowicką 147, gdzie przygotowaliśmy dla Ciebie coś, czego nie znajdziesz nigdzie indziej: darmowe, certyfikowane warsztaty w naszych laboratoriach. Spiesz się – liczba miejsc jest ograniczona! Dowiedz się więcej i zapisz się!

Przyjdź i poznaj PORT i jego ludzi w wymiarze teoretycznym i praktycznym. Czekamy na Ciebie!

 

Współorganizatorem Dni Otwartych jest Politechnika Wrocławska.

Print Friendly, PDF & Email
Autor: , Opublikowano: 25.10.2018
plusfontminusfontreloadfont