Print Friendly, PDF & Email

Liderzy poszukiwani!

Prowadzisz innowacyjne i konkurencyjne badania, których wyniki są imponujące, a przy tym możesz pochwalić się zdolnościami menadżerskimi? Dołącz do Łukasiewicz – PORT na stanowisko  Lidera Zespołu Badawczego (Principal Investigator). Rozwijaj z nami swoją karierę naukową!

Łukasiewicz – PORT zaprasza do współpracy naukowców z całego świata, którzy zbudują międzynarodowe zespoły i pokierują nowymi projektami w jednym z dwóch centrów badawczych: Centrum Nauk o Życiu i Biotechnologii oraz Centrum Diagnostyki Populacyjnej.

Kogo szukamy?

  • Principal Investigator w Centrum Nauk o Życiu i Biotechnologii – zakres badań: bioinformatyka. Link do oferty.
  • Principal Investigator w Centrum Nauk o Życiu i Biotechnologii – zakres badań: onkologia lub neurobiologia. Link do oferty.
  • Principal Investigator w Centrum Diagnostyki Populacyjnej – zakres badań: wirusologia lub biostatystyka i analiza danych epidemiologicznych. Link do oferty.

Jak rekrutujemy?

Najlepsi naukowcy, wybrani podczas rozmów rekrutacyjnych, zostaną zaproszeni do udziału w spotkaniu z zewnętrznym panelem ekspertów, który oceni zaprezentowane przez kandydatów propozycje programów badawczych dla Łukasiewicz – PORT.

Co oferujemy?

W ramach współpracy zapewniamy dostęp do laboratoriów wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt, środki na rozpoczęcie badań i budowę zespołu oraz przestrzeń biurową, a także wsparcie organizacyjne i administracyjne.

Rekrutacja na wszystkie stanowiska trwa do 15 kwietnia 2021 r.

Dołącz do międzynarodowego Zespołu Łukasiewicz – PORT!

Print Friendly, PDF & Email
Autor: apalus, Opublikowano: 05.03.2021
plusfontminusfontreloadfont