Print Friendly, PDF & Email

KADRY PRZYSZŁOŚCI – SPOTKAJMY SIĘ WE WROCŁAWIU!

Doktoranci wdrożeniowi, Najlepsi z Najlepszych, Liderzy i Mistrzowie Dydaktyki – te wszystkie osoby spotkają się w dniach 25 i 26 kwietnia we Wrocławiu podczas wydarzenia Kadry Przyszłości. Ta wyjątkowa konferencja ma być dla nich okazją do dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniami. To również niecodzienna przestrzeń do spotkań nauki z biznesem, wystapień znanych innowatorów oraz wzięcia udziału w warsztatach.Organizatorami wydarzenia są Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Politechnika Wrocławska oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii.

Kadry Przyszłości 2019 to pierwsze tego typu spotkanie w Polsce. Kierujemy je do wybitnych polskich naukowców: uczestników programów, które wspierają ambitnych badaczy i są realizowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Doktoranci Wdrożeniowi oraz laureaci konkursów „Najlepsi z najlepszych”, „Lider”, „Szkoła Orłów” oraz „Mistrzowie Dydaktyki” spotkać się będą mogli we Wrocławiu w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej.

Przez dwa inspirujące dni wyjątkowi ludzie, wybitni naukowcy i odnoszący sukcesy przedstawiciele polskiego biznesu będą mieli okazję do wymiany doświadczeń i skorzystania z praktyki innych. Specjalnie z myślą o Kadrach Przyszłości opracowaliśmy wiele inspirujących punktów programu, od wizjonerskich prezentacji, po warsztaty, jak zdobywać granty i korzystać z ulg podatkowych za działalność badawczo-rozwojową.

Wśród zaproszonych Prelegentów są m.in.:

Kadry PrzyszłościRafał Modrzewski – dyrektor generalny i współzałożyciel ICEYE, firmy zajmującej się budową największej na świecie konstelacji mikrosatelitów wyposażonych w radar SAR. Lista osiągnięć Rafała jest naprawdę długa. W 2018 roku znalazł się na prestiżowej liście magazynu Forbes 30 under 30 Europe w kategorii Technologia

 

 

 

 

Kadry PrzyszłościKarol Sadaj – Country Manager w Revolut. Wyjątkowa postać, mająca niemały udział w rozwoju biznesu spółki Uber w Polsce, były pracownik między innymi: Google, Pepsico i Philip Morris, a także doradca startupów w Google Campus Warsaw.

 

 

 

 

 

Janusz Marek Bujnicki – profesor nauk biologicznych, kierownik grupy badawczej w Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie. Wybitny naukowiec, którego badania łączą bioinformatykę, biologię strukturalną i biologię syntetyczną.

 

 

 

 

Paweł Przewięźlikowski – prezes zarządu firmy biotechnologicznej Selvita SA, biznesmen i przedsiębiorca. Zajmuje się zarządzaniem strategicznym oraz rozwojem biznesowym i korporacyjnym Spółki.

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji o wydarzeniu oraz zaproszonych prelegentach Kadr Przyszłości na oficjalnej stronie wydarzenia.

Znajdziecie tam także aktualną agendę, przydatne informacje, dane kontaktowe oraz formularz zgłoszeniowy dla uczestników.

Termin: 25-26 kwietania 2019 r.

Miejsce: Centrum Konferencyjne Politechniki Wrocławskiej, ul. Janiszewskiego 8 we Wrocławiu

Organizatorzy: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii oraz Politechnika Wrocławska

Kadry Przyszłości 2019 – przyjedź, zainspiruj się i zmieniaj rzeczywistość!

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Klaudia Piątek, Opublikowano: 18.04.2019
plusfontminusfontreloadfont