Print Friendly, PDF & Email

Inter Nano Poland 2018

Konferencja InterNanoPoland jest międzynarodowym forum dla naukowców, przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu oraz studentów pracujących w obszarach związanych z nanomateriałami oraz nanotechnologią. W tym roku wydarzenie odbywa się już po raz trzeci.

InterNanoPoland

dr Joanna Cybińska, Kierownik Laboratorium Luminescencji PORT Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii

INP2018 odbędzie się w dniach 12 – 13 września br. w Katowicach. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną najnowsze naukowe i przemysłowe osiągnięcia w dziedzinie nanotechnologii i zaawansowanych materiałów. PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii będzie reprezentowany podczas tego wydarzenia m.in przez dr Joannę Cybińską, Kierownika Laboratorium Luminescencji, która wystąpi z prezentacją pn. „USING IONIC LIQUIDS IN PHOTONIC AND PHOTOLUMINESCENCE – CHANCES AND CHALLENGES”.

Trzecia edycja konferencji skupi się również na tematyce zastosowania nauki w przemyśle, funkcjonalizacji materiałów i ich użyteczności w medycynie, nowości w dziedzinach prawno-etycznych, najnowszej aparatury badawczej oraz możliwości rozwoju projektów badawczo-rozwojowych. Program konferencji przewiduje sesje naukowo-biznesowe a także sesje poświęcone finansowaniu projektów oraz badań naukowych.

Organizatorami spotkania są Fundacja Nanonet oraz Ślaski Klaster NANO. Program konferencji InterNanoPoland 2018 dostępny jest na stronie wydarzenia.

Print Friendly, PDF & Email
Autor: Klaudia Piątek, Opublikowano: 10.09.2018
plusfontminusfontreloadfont