Print Friendly, PDF & Email

BIOREAKTORY W WALCE O CZYSTE POWIETRZE

Zapraszamy do Katowic na konferencję dotyczącą projektu pt. „Opracowanie i adaptacja technologii biooczyszczania powietrza z LZO i odorów w kompaktowych bioreaktorach trójfazowych”.

Konferencja odbędzie się 26 września w Głównym Instytucie Górnictwa w Katowicach. Jest to okazja do przeanalizowania wyników projektu dotyczącego biooczyszczania powietrza, a także do zapoznania się z opiniami na temat wdrażania tego typu innowacyjnych rozwiązań w Polsce. Prelegentami w trakcie spotkania będą przedsiębiorcy, przedstawiciele nauki, władz samorządowych oraz instytucji otoczenia biznesu. Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie również innowacyjna instalacja KBT do bioeliminacji LZO/odorów wdrożona w przemyśle lakierniczym w branży motoryzacyjnej.

Organizatorem konferencji jest Ekoinwentyka Sp. z o.o., jeden ze startupów, które zostały założone przez PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii w ramach projektu „Akcelerator EIT+ spółek innowacyjnych o hybrydowym profilu branżowym”. Zapraszamy bezpośrednio na stronę www wydarzenia, gdzie można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące konferencji oraz zgłosić chęć uczestnictwa: www.ekoinwentyka.pl/bioreaktory-w-walce-o-czyste-powietrze.

Agenda spotkania

Print Friendly, PDF & Email
Autor: , Opublikowano: 14.09.2018
plusfontminusfontreloadfont